Lampa hybrydowa – na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru?

Jako, że zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, manicure hybrydowy jest zarówno bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Kluczową rolę w manicure hybrydowym odgrywa dobrej jakości lampa hybrydowa. Skutecznie utwardzony lakier hybrydowy zapewnia długotrwałą, estetyczną stylizację paznokci przy zachowaniu intensywności koloru.

Kontynuuj Czytanie →

Cera naczynkowa – jak właściwie o nią dbać?

Cera naczynkowa charakteryzuje się płytko osadzonymi, mało elastycznymi naczynkami krwionośnymi, przez co jest bardzo wrażliwa i podatna na zaczerwienienia. Najbardziej problematycznym w posiadaniu cery naczynkowej jest fakt, że mogą wpłynąć na nią dosłownie wszystkie bodźce zewnętrzne: wysokie i niskie temperatury, stres, emocje, spożywanie alkoholu, ostre potrawy, alergie. Wszystkie te czynniki przyspieszają przepływ krwi i mogą powodować rozszerzanie się naczyń krwionośnych.

Kontynuuj Czytanie →

Przedłużanie rzęs – dlaczego ten zabieg stał się tak popularny?

Długie i gęste rzęsy to marzenie niemal każdej kobiety. Zabieg stylizacji rzęs daje możliwość cieszenia się pięknymi rzęsami na stałe. Dzięki niemu można zapomnieć o codziennym makijażu, przy którym spędza się zwykle sporo czasu. Zapewne dlatego przedłużanie rzęs to zabieg, który kochają tysiące kobiet na całym świecie.

Kontynuuj Czytanie →

Na co zwrócić uwagę, wybierając salon kosmetyczny?

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego jest ważny, ale nie należy do najłatwiejszych. Jako że klientka spędza w nim zazwyczaj kilka godzin na zabiegach kosmetycznych, salon kosmetyczny powinien być miejscem głębokiego relaksu. Miejscem, w którym zapomina się o troskach dnia codziennego, odpręża i robi coś dla siebie. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając idealny salon kosmetyczny.

Kontynuuj Czytanie →

Keratynowe prostowanie włosów – czym jest i na czym polega?

Keratynowe prostowanie włosów zostało stworzone dla Brazylijek, aby okiełznać ich niesforne, gęste i puszące się włosy. Dziś technika keratynowego prostowania cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Zabiegowi można się poddać w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Kontynuuj Czytanie →