Cera naczynkowa – jak właściwie o nią dbać?

Cera naczynkowa charakteryzuje się płytko osadzonymi, mało elastycznymi naczynkami krwionośnymi, przez co jest bardzo wrażliwa i podatna na zaczerwienienia. Najbardziej problematycznym w posiadaniu cery naczynkowej jest fakt, że mogą wpłynąć na nią dosłownie wszystkie bodźce zewnętrzne: wysokie i niskie temperatury, stres, emocje, spożywanie alkoholu, ostre potrawy, alergie. Wszystkie te czynniki przyspieszają przepływ krwi i mogą powodować rozszerzanie się naczyń krwionośnych.

Kontynuuj Czytanie →

Na co zwrócić uwagę, wybierając salon kosmetyczny?

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego jest ważny, ale nie należy do najłatwiejszych. Jako że klientka spędza w nim zazwyczaj kilka godzin na zabiegach kosmetycznych, salon kosmetyczny powinien być miejscem głębokiego relaksu. Miejscem, w którym zapomina się o troskach dnia codziennego, odpręża i robi coś dla siebie. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając idealny salon kosmetyczny.

Kontynuuj Czytanie →

Pielęgnacja twarzy – jak wygląda u nastolatek?

Większość nastolatków boryka się z problemami skórnymi. Trądzik i przetłuszczająca się skóra nie tylko są bardzo problematyczne, ale też mają wpływ na samopoczucie i obniżenie poczucia wartości – zwłaszcza u młodych osób. Pielęgnacja twarzy może pomóc w skutecznej walce z niedoskonałościami i jest znacząca, jeśli zależy Ci na skórze pełnej blasku. Odpowiednia pielęgnacja zapewni jej młody i zdrowy wygląd.

Kontynuuj Czytanie →